ĎALŠIE SLUŽBY

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Majte neustály prehľad o tom, čo sa deje u vás doma alebo vo firme. Nonstop, celých 24 hodín denne môžete prostredníctvom kamier monitorovať vonkajšie i vnútorné časti objektu. S našim systémom vám za chrbtom nič neunikne.

Bezpečnostné kamery a celý systém vám navrhneme a namontujeme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Využite naše dlhoročné skúsenosti v obore vo svoj prospech. Vďaka kamerovému systému získate dokonalý prehľad o situácii v dome i okolitých priestranstvách, či už ste doma alebo sedíte v práci. Prelomová kvalita obrazu značky HIKVISION zaručí čistý obraz narozdiel od
rozmazaného a nečitateľného obrazu z analógových kamier. Kamery HIKVISION dokážu identifikovať osoby, autá dokonca aj ich evidenčné čísla.

Vďaka širokej podpory na mobilné zariadenia viete sledovať jednotlivé kamerové systémy priamo z Vášho mobilného telefónu kdekoľvek a kedykoľvek.

Servis a technická podpora

Keďže chceme splniť všetky požiadavky, ktoré povedú k úplnej spokojnosti zákazníka, poskytujeme v rámci našich služieb tiež servis a technické poradenstvo.

V rámci inštalácie našich služieb a produktov vám bude poskytnutý servis súvisiaci s nastavením týchto zariadení a uvedením do prevádzky.

Ku všetkým zariadeniam je 2 ročná záruka na kompletnú montáž.V prípade potreby ponúkame tiež pozáručný servis.

Výstavba sietí

Naša firma od roku 2002 buduje vlastnú telekomunikačnú infraštruktúru. Na základe dlhoročných skúsenosti vieme zabezpečeiť kompletnú správu ako aj návrh telekomunikačnej infraštruktúry na klúč.

Dokážeme pre Vás zabezpečiť:

– návrh, projekciu a následné spracovanie rozpočtu na výstavbu Vašej firemnej metalickej alebo optickej siete, vrátane dodávaky a konfigurovania aktívnych prvkov switchov (prepínačov), routrov (smerovačov), záložných zdrojov a serverov

– návrh, projekciu a následné spracovanie rozpočtu na výstavbu Vašej firemnej WIFI siete pomocou kvalitných licencovaných spojoch cez PTP, samozrejme vrátane dodávaky a konfigurovania aktívnych prvkov ako aj záložných zdrojov

– zabezpečíme Vám pre Vášu siet alebo Váš server kompletný FireWall a VPN riešenie, ANTIVÍR a ANTISPAM systémov, centrálnych CLOUD a e-mail systémov

– výstavbu optických sieti na kľúč alebo podľa zadaného projektu

– pokládka optických chráničiek, zafukovanie optických káblov alebo vlákien

– inštalácia, zváranie, meranie a spúštanie optických sietí

– vnútorné inštalačné rozvody v objektoch ako aj bytových domoch, rodinných domoch či novostavbách

– návrh a dodávka riešení na zálohu elektrickej energie. ON-LINE nonstop záloha 24h

Správa sietí

Ponúkame službu externej správy počítačovej siete a serverov. Pre Váš biznis je viac ako nutné, mať Váš počítačový systém ako aj Vašu siet v poriadku a dostatočne chránenú pred nástrahami internetu:

– nestabilné počítače s platformou OS Windows

– vírusy, SpyWare, malWare a iný nežiadúci softvér

– bezpečnosť a stabilita serverov a celej siete

– nefunkčné alebo nestabilné pracovné stanice alebo notebooky

– problémy s Vašou firemnou WiFi

– nefunkčné sieťové spojenia (sieťové tlačiarne, externé úložištia …)

– straty dát (poruchy alebo odcudzenie PC, notebooku alebo servera, nedostatočné alebo žiadne zálohovanie dát)

– bezpečný vzdialený prístup do Vašej siete alebo firmy z Vášho domu, alebo z mobilného pripojenia cez VPN

MALOPREDAJ PC TECHNICKY

Stránka sa pripravuje.