Charinet s.r.o.

INTERNETOVÝ POSKYTOVATEĽ SLUŽIEB

História spoločnosti

História spoločnosti Charinet siaha do roku 2002, kedy spoločnosť vznikla pod názvom TRIGER so sídlom v Liptovskej Štiavnici. Spoločnosť sa zaoberala poskytovaním internetových služieb v okolitých dedinách v okrese Ružomberok. V roku 2011 spoločnosť zmenila majiteľa a názov na CHARINET s. r. o. so sídlom v Ružomberku. Od tohto roku spoločnosť investovala nemalé finančné prostriedky na zlepšenie infraštruktúry a pokrytie signálom pre kvalitnejšie pripojenie na internet.

Akú technológiu využívame

Našim cieľom je zabezpečiť všetkým klientom neobmedzený a stabilný internet za najlepšie ceny. Preto spoločnosť Charinet pre kvalitnejšie poskytovanie služieb využíva na pripájanie nových zákazníkov 5 GHz pásmo 2×2 MIMO. Táto technológia je zárukou kvality, stability a rýchlosti internetu, aj pre tých najnáročnejších užívateľov.


Disponujeme kvalitnou bezdrôtovou infraštruktúrou na značkových anténach firmy Alcoma. Máme vybudovanú vlastnú optickú, štruktúrovanú kabeláž na sídlisku Klačno v Ružomberku , kde  každému klientovi je možné zabezpečiť rýchlosť až 1000Mbps!

Internet pre domácnosti

Internet pre firmy

Mapa pokrytia

1000

Zákazníkov

12

Hod. Podpora

15

pokrytie miest a obcí

Ostatné služby

Okrem poskytovania internetových služieb spoločnosť Charinet ponúka aj tieto služby:

Kamerové systémy
Zabezpečujeme kamerové systémy pre firmy a domácnosti
Výstavby počítačových sietí
Navrhujeme a zabezpečujeme výstavbu počítačových sietí pomocou metalickej / optickej kabeláže, v prípade potreby bezdrôtovou technológiu na úrovni licencovaných alebo voľných pásmach.
Predaj výpočtovej techniky
Ponúkame na predaj široký sortiment značkových produktov výpočtovej techniky