KAMEROVÉ SYSTÉMY

Majte neustály prehľad o tom, čo sa deje u vás doma alebo vo firme. Nonstop, celých 24 hodín denne môžete prostredníctvom kamier monitorovať vonkajšie i vnútorné časti objektu. S našim systémom vám za chrbtom nič neunikne.

Bezpečnostné kamery a celý systém vám navrhneme a namontujeme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Využite naše dlhoročné skúsenosti v obore vo svoj prospech. Vďaka kamerovému systému získate dokonalý prehľad o situácii v dome i okolitých priestranstvách, či už ste doma alebo sedíte v práci. Prelomová kvalita obrazu značky HIKVISION zaručí čistý obraz narozdiel od
rozmazaného a nečitateľného obrazu z analógových kamier. Kamery HIKVISION dokážu identifikovať osoby, autá dokonca aj ich evidenčné čísla.

Vďaka širokej podpory na mobilné zariadenia viete sledovať jednotlivé kamerové systémy priamo z Vášho mobilného telefónu kdekoľvek a kedykoľvek.

Servis a technická podpora

Keďže chceme splniť všetky požiadavky, ktoré povedú k úplnej spokojnosti zákazníka, poskytujeme v rámci našich služieb tiež servis a technické poradenstvo.

V rámci inštalácie našich služieb a produktov vám bude poskytnutý servis súvisiaci s nastavením týchto zariadení a uvedením do prevádzky.

Ku všetkým zariadeniam je 2 ročná záruka na kompletnú montáž.V prípade potreby ponúkame tiež pozáručný servis.

OBJEDNÁVKA